Monika Anna Popowicz

  mgr pedagogiki, certyfikowana psychoonkolog, psychoterapeutka, trener, coach ACC ICF

  Psychoterapii uczyła się w Studium Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej oraz Treningu przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Ukończyła Krajową Szkołę Psychoonkologii przy Polskim Towarzystwie Psychoonkologicznym (PTPO). Uzyskała certyfikaty terapeuty RTZ I oraz terapeuty Programu Simontona w Simonton Cancer Center.
  Ukończyła Szkołę Coachów Erickson College „Art & Science of Coaching” oraz kurs Fundamentals w Co-Active Coachingu.
  Praktyki uważności w oparciu o Mindfulness uczyła się od dr Ivana Miltona (kurs „Mindfulness Practice. Training Course for Mental Health Clinicians” na Uniwersytecie Warszawskim), prof. Jona Kabat – Zinna (warsztat „Mindfulness Practice”) i podczas kursu „Mindfulness Practitioner Certificate Course” organizowanego przez Mindfulness Association.
  Wieloletnia współpracowniczka Wojciecha Eichelbergera w zespole Instytutu Psychoimmunologii IPSI.
  Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego i Polskiego Towarzystwa Mindfulness.
  Prowadzi psychoterapię indywidualną, par i grupową oraz warsztaty Terapii Simontonowskiej, coaching zdrowia, jakości życia i rozwoju osobistego, treningi antystresowe oraz treningi uważności. W pracy terapeutycznej integruje różne podejścia, biorąc pod uwagę potrzeby, możliwości i ograniczenia pacjenta oraz jego otwartość i gotowość na zmianę.

    Piotr Bielski

    Pionier jogi śmiechu w Polsce, socjolog, podróżnik, coach radości, autor książęk „Joga śmiechu. Droga do radości” (2016) oraz „Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny” (2017), a na 2019 roku zapowiada nową książkę „Duchowość zdrowego rozsądku”, szczęśliwy mąż i tato 2 fantastycznych dziewczynek.

      Aleksandra Duda

      Certyfikowana instruktorka Jogi Kundalini wg. Yogi Bajana przez amerykański Instytut Badań Jogi Kundalini , doświadczona także w stylu Hatha Jogi oraz Sri Sri Jogi, entuzjastka propagowania zasad jogi w miejscu pracy, coacherka w dziedzinie technik jogi.  Z wykształcenia prawniczka i filolożka i trenerka. Najbardziej zależy mi na przekonaniu moich uczniów że joga nie jest sztuką uprawianą w oderwaniu od życia codziennego; skupiam się na zastosowaniach technik jogi, by przepełnić życie przyjemnością i lekkością.

        Bogdan Halicki

        Jestem muzykiem jazzowym o bogatym dorobku artystycznym, doświadczonym muzykoterapeutą, improwizującym kompozytorem, wszechstronnym perkusistą, reżyserem dźwięku, dziennikarzem muzycznym, a także twórcą koncertów zatytułowanych BioMuzyka, w czasie których autorska muzyka wibracyjna głęboko relaksuje psychikę a mistyczne brzmienia instrumentów wprowadzają słuchaczy w stan medytacyjny. Jestem również autorem: pięćdziesięciu scenariuszy programów muzycznych, wyemitowanych w TVP, trzydziestu godzin autorskiej muzyki nagranej do spektakli teatralnych, programów i filmów  telewizyjnych, muzyki i transkrypcji nagranych na dwudziestu płytach CD, happeningów, programów edukacyjnych i zabaw muzycznych dla dzieci, scenariuszy czterech edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki TRANSKRYPCJE, programów koncertów muzycznych o różnorodnej stylistyce i ekspresji artystycznej.

        Od roku 1970 jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego, od roku 1980 członkiem Stowarzyszenia Autorów i Kompozytorów ZAIKS, a od roku 1975 uprawiam Jogę Królewską.

          Dorota Jarymowicz

          w 1988 r. ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Po studiach pracowała w szpitalu pediatrycznym przy ul. Działdowskiej. Problemy zdrowotne córki i męża skłoniły ją do poszukiwania terapii naturalnych. Zawsze czuła, że na stan zdrowia pacjenta ogromny wpływ ma jego stan psychiczny, silne przeżycia i towarzyszące im odczucia i emocje. Potwierdzenie tego znalazła na warsztatach prowadzonych przez dr. Gilberta Renaud na temat Totalnej Biologii / Recall Healing. Po wzięciu udziału w większości warsztatów prowadzonych przez dr. G.Renaud i dr. Gerarda Athiasa w Polsce, sama zaczęła pracować tą metodą z pacjentami, pogłębiając swoją wiedzę w tej dziedzinie. Po kilku latach zaczęła dzielić się zdobytą wiedzą prowadząc wykłady o Emocjonalnych Przyczynach Chorób. Od kilku lat prowadzi z mężem Naturalne Centrum Zdrowia w Warszawie, gdzie odbywają się różne wykłady, warsztaty, zajęcia ruchowe oraz przyjmują terapeuci.

            Beata Kalinowska

            psychoterapeutka, trener, coach

            Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, Otrzymała Certyfikat Ukończenia Kursu Terapii BSFT, Odbyła Szkolenia z RTZ i Terapii Simontonowskiej oraz skończyła Studium Psychoterapii w Łodzi.

            Współpracuje z Fundacją Ogród Nadziei od 2007r. jako psychoterapeutka, prowadząc terapię indywidualną, rodzinną, grupową.
            Pracuje z osobami borykającymi się z chorobą nowotworową i ich bliskimi nad tematem przekonań, budowania nadziei, komunikacji i radzenia sobie ze stresem .
            Jej atutem jest wieloletnie i wszechstronne doświadczenie w pracy z ludźmi.
            Potrafi i lubi słuchać, zadaje pytania, które nie są łatwe, a także stawia wyzwania, które prowadzą do rozwoju potencjału.

              Anna Kurinia

              certyfikowana psychoterapeutka tańcem i ruchem (DMT), mgr nauk społecznych. Od ponad 10 lat pracuję z osobami dorosłymi doświadczającymi kryzysów zdrowia psychicznego (m.in. schizofrenia, psychozy, depresje, zaburzenia lękowe, choroba Alzhaimera) oraz osobami, które po prostu pragną zmienić, wzbogacić swoje życie. Mam doświadczenie w pracy z dorosłymi osobami z autyzmem. Pracowałam również z dziećmi. Prowadzę terapię indywidualną i grupową.
              Pracuje pod superwizją. Jestem członkinią zawodowego stowarzyszenia psychoterapeutów tańcem i ruchem.
              Lubię taniec flamenco i spacery po lesie 😊

                Agnieszka Wiśniewska

                dietetyczka specjalizująca się w diecie przeciwnowotworowej i antycandidowej

                Studiowała Żywienie Człowieka na SGGW w Warszawie.
                Pasjonatka i praktyk kuchni bezglutenowej, wegańskiej i bezcukrowej. Prowadzi autorskie warsztaty Gotowania Intuicyjnego i konsultacje dietetyczne. Instruktorka jogi i naturoterapeutka. Współtwórczyni Human Recycling. Matka czwórki cudownych dzieci.

                  Dorota Wyciszkiewicz

                  Psycholog

                  Jest psychologiem, absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Swoje doświadczenia zdobywała prowadząc konsultacje psychologiczno-terapeutyczne.
                  Pracowała jako samodzielny psycholog – młodszy asystent w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na Oddziale Onkologii Klinicznej i Hematologii, na Oddziale Opieki Paliatywnej, w Hospicjum Stacjonarnym i Domowym, w obszarze diagnostyczno – terapeutycznym. Wspierała pacjentów i pomagała ich rodzinom w procesie choroby, procesie zdrowienia, ale także odchodzenia.
                  Prowadziła również terapię Pacjentów w Dziennym Domu Opieki Medycznej zajmując się rozwojem procesów poznawczych u osób starszych, a także u pacjentów z jednostkami chorobowymi hamującymi te procesy.

                  W swojej pracy wykorzystuje techniki:

                  • metody Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR)
                  • uważności (Mindfulness)
                  • oraz hipnozy i hipnoterapii

                  Jest również absolwentką studiów w Collegium Psychotronicznym w Warszawie, gdzie studiowała zagadnienia jungowskiej analizy snów i śnienia, pod kierunkiem Jerzego Prokopiuka.