dr Izabela Dominko

  certyfikowana psychoterapeutka Tańcem i Ruchem, dr nauk humanistycznych, trener i coach, członek Założyciel Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem

  Współtwórczyni idei Freedance w Polsce, Absolwentka Polskiego Instytutu DMT. Psychoterapię tańcem i ruchem poznała na Poznańskim Biennale Tańca, w którym uczestniczyła rokrocznie w latach 2000-2004. Tam też dowiedziała się o powstaniu Polskiego Instytutu DMT i w 2004 rozpoczęłą szkolenie z pierwszym rocznikiem polskich psychoterapeutów tańcem i ruchem. Jej pracę terapeutyczną podczas studiów superwizował Wojciech Eichelberger. Od 2007 roku pracuje nad uruchomieniem Procesu Twórczego, który jest praktyką równoważącą pracę obu półkul i przywracają równowagę energii kobiecej i męskiej w organizmie, co umożliwia proaktywne współtworzenie naszej drogi życia i wzrost potencjału samouzdrowienia. Z „Ogrodem Nadziei” współpracuje od 2009, prowadząc konsultacje i terapię grupową DMT. Pracuje z dorosłymi w procesach coachingowych, w wyniku których powstają indywidualne praktyki ruchowe dostosowane do potrzeb zdrowia i stylu życia danego klienta oparte w dużej mierze na bioenergetyce Lowena. Swoją pracę superwizuje u Corinny Brown – Superwizora ADTA (American Dance Movement Association).

    Dorota Jarymowicz

    w 1988 r. ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Po studiach pracowała w szpitalu pediatrycznym przy ul. Działdowskiej. Problemy zdrowotne córki i męża skłoniły ją do poszukiwania terapii naturalnych. Zawsze czuła, że na stan zdrowia pacjenta ogromny wpływ ma jego stan psychiczny, silne przeżycia i towarzyszące im odczucia i emocje. Potwierdzenie tego znalazła na warsztatach prowadzonych przez dr. Gilberta Renaud na temat Totalnej Biologii / Recall Healing. Po wzięciu udziału w większości warsztatów prowadzonych przez dr. G.Renaud i dr. Gerarda Athiasa w Polsce, sama zaczęła pracować tą metodą z pacjentami, pogłębiając swoją wiedzę w tej dziedzinie. Po kilku latach zaczęła dzielić się zdobytą wiedzą prowadząc wykłady o Emocjonalnych Przyczynach Chorób. Od kilku lat prowadzi z mężem Naturalne Centrum Zdrowia w Warszawie, gdzie odbywają się różne wykłady, warsztaty, zajęcia ruchowe oraz przyjmują terapeuci.

      Beata Kalinowska

      psychoterapeutka, trener, coach

      Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, Otrzymała Certyfikat Ukończenia Kursu Terapii BSFT, Odbyła Szkolenia z RTZ i Terapii Simontonowskiej oraz skończyła Studium Psychoterapii w Łodzi.

      Współpracuje z Fundacją Ogród Nadziei od 2007r. jako psychoterapeutka, prowadząc terapię indywidualną, rodzinną, grupową.
      Pracuje z osobami borykającymi się z chorobą nowotworową i ich bliskimi nad tematem przekonań, budowania nadziei, komunikacji i radzenia sobie ze stresem .
      Jej atutem jest wieloletnie i wszechstronne doświadczenie w pracy z ludźmi.
      Potrafi i lubi słuchać, zadaje pytania, które nie są łatwe, a także stawia wyzwania, które prowadzą do rozwoju potencjału.

        Saurabh Pardeshi

        Ekspert Medycyny Ayurvedyjskiej

        Absolwent Sri Sri Ayurveda College w Bangalore z tytułem Ayurvedacharya. Ekspert w diagnozowaniu stanu zdrowia z pulsu – metodą tą uzyskuje wgląd w aktualny stan pacjenta na poziomie fizycznym, emocjonalnym i energetycznym.
        Od 2012 roku kontynuuje praktykę w Europie, przeprowadził tu ponad 6000 konsultacji, między innymi w Niemczech, Włoszech, Bułgarii, Estonii. W Polsce od dwóch lat prowadzi konsultacje diagnozujące, warsztaty i wykłady na temat Ajurwedy.

          Monika Anna Popowicz

          mgr pedagogiki, certyfikowana psychoonkolog, psychoterapeutka, trener, coach

          Psychoterapii uczyła się w Studium Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej oraz Treningu przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Ukończyła Krajową Szkołę Psychoonkologii przy Polskim Towarzystwie Psychoonkologicznym (PTPO). Uzyskała certyfikaty terapeuty RTZ I oraz terapeuty i superwizora Programu Simontona w Simonton Cancer Center.
          Ukończyła Szkołę Coachów Erickson College „Art & Science of Coaching” oraz kurs Fundamentals w Co-Active Coachingu. Posiada akredytację International Coach Federation na poziomie ACC.
          Praktyki uważności w oparciu o Mindfulness uczyła się od dr Ivana Miltona (kurs „Mindfulness Practice. Training Course for Mental Health Clinicians” na Uniwersytecie Warszawskim) i prof. Jona Kabat – Zinna (warsztat „Mindfulness Practice”).
          Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego, Polskiego Towarzystwa Mindfulness.
          Prowadzi psychoterapię indywidualną, par i grupową oraz warsztaty Terapii Simontonowskiej, coaching zdrowia, jakości życia i rozwoju osobistego, treningi antystresowe oraz treningi uważności. W pracy terapeutycznej integruje różne podejścia, biorąc pod uwagę potrzeby, możliwości i ograniczenia pacjenta oraz jego otwartość i gotowość na zmianę.

            Elżbieta Strzyga-Zdanowska

            hipnoterapeuka, trener zdrowego stylu życia

            Pracuje w stanie transu hipnotycznego z osobami borykającymi się tematem przekonań, schematów, budowania nadziei, komunikacji i radzenia sobie ze stresem.
            Oferuje swoim klientom pracę z podświadomością w hipnozie, stosując narzędzia psychologiczne oraz autorski program uwalniania z Body Work. Zaś z poziomu świadomego, pracę z ciałem w ruchu, z odczuciem emocji i pracę z głosem.
            Specjalizuje się w terapii niskiego poczucia własnej wartości, problemów w relacjach, motywowania, zwiększenia poczucia pewności siebie, problemów z lekami i fobią.
            Pasjonatka rozwoju i odnajdowania wewnętrznej wolności, poprzez prace z podświadomością, tańcem, ciałem i jogą.
            Od 10 lat poznaje najbardziej efektywne narzędzia i techniki transformacji, budzenia ludzkiego potencjału z pogranicza psychoterapii, hipnozy, pracy z ciałem i duchowości.
            Jej pasją jest również sport i zdrowy tryb życia. Uczy dzieci i dorosłych zdrowego odżywiania.
            Certyfikowany Hipnoterapeuta – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy, Członek Polskiego Instytutu Hipnozy.

              Agnieszka Wiśniewska

              dietetyczka specjalizująca się w diecie przeciwnowotworowej i antycandidowej

              Studiowała Żywienie Człowieka na SGGW w Warszawie.
              Pasjonatka i praktyk kuchni bezglutenowej, wegańskiej i bezcukrowej. Prowadzi autorskie warsztaty Gotowania Intuicyjnego i konsultacje dietetyczne. Instruktorka jogi i naturoterapeutka. Współtwórczyni Human Recycling. Matka czwórki cudownych dzieci.

                Dorota Wyciszkiewicz

                Psycholog

                Jest psychologiem, absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Swoje doświadczenia zdobywała prowadząc konsultacje psychologiczno-terapeutyczne.
                Pracowała jako samodzielny psycholog – młodszy asystent w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na Oddziale Onkologii Klinicznej i Hematologii, na Oddziale Opieki Paliatywnej, w Hospicjum Stacjonarnym i Domowym, w obszarze diagnostyczno – terapeutycznym. Wspierała pacjentów i pomagała ich rodzinom w procesie choroby, procesie zdrowienia, ale także odchodzenia.
                Prowadziła również terapię Pacjentów w Dziennym Domu Opieki Medycznej zajmując się rozwojem procesów poznawczych u osób starszych, a także u pacjentów z jednostkami chorobowymi hamującymi te procesy.

                W swojej pracy wykorzystuje techniki:

                • metody Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR)
                • uważności (Mindfulness)
                • oraz hipnozy i hipnoterapii

                Jest również absolwentką studiów w Collegium Psychotronicznym w Warszawie, gdzie studiowała zagadnienia jungowskiej analizy snów i śnienia, pod kierunkiem Jerzego Prokopiuka.