Kamila Kułak

mgr Nauk o Zdrowiu na wydziale Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, od 2014 roku pracuje z ciałem wspomagając zdrowie, kompetencje zdobywała na wielu szkoleniach w Polsce i za granicą. Ma bardzo duże doświadczenie praktyczne w masażu. Około kilka tysięcy przeprowadzonych sesji pracy z ciałem.
W Warszawie prowadzi swoją praktykę oraz organizuje zajęcia z tańca intuicyjnego dla kobiet oraz kręgi świadomego dotyku.
Terapii czaszkowo krzyżowej uczy się w szkole założonej przez znanego na świecie terapeutę Micheala Kerna z Londynu, autora książki „Mądrość ciała” (London Educational Trust) . Szkoła z Anglii akredytuje Europejskie Centrum Terapii we Wrocławiu prowadzone przez Joannę Czarny jedną z najlepszych terapeutek tej terapii szczególnie jeśli chodzi o pracę z traumami i dziećmi.

Terapia czaszkowo – krzyżowa
Pacjentom Ogrodu Nadziei pragnę zaoferować wsparcie w postaci terapii czaszkowo krzyżowej w ujęciu biodynamicznym. Jest to delikatna nieinwazyjna terapia gdzie za pomocą subtelnego dotyku wyczuwam napięcia i nieprawidłowości w strukturach i ruchach wszystkich tkanek ciała w tym narządów a także kości całego systemu czaszkowo-krzyżowego. Istotą terapii jest nadanie impulsu do samouzdrowienia i powrotu do naturalnej homeostazy. Główną intencją podczas sesji jest umożliwienie wyrażania się „oddechu życia” w pełni czyli pierwotnej matrycy zdrowia, którą każdy z nas ma zapisaną w naszym systemie ciała.
Terapia czaszkowo krzyżowa jest terapią komplementarną do innych form leczenia, w znaczący sposób regeneruje układ nerwowy i przyczynia się do poprawy kondycji psycho-fizycznej.