Mirosław Szlagor

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży usług profesjonalnych. Doświadczenie zdobywał w renomowanych firmach Executive Search: Amrop International oraz Spencer Stuart. Następnie, w latach 2005-2009, był Partnerem w firmach Executive Network oraz People Network, oferujących szerokie spektrum usług związanych z doborem oraz rozwojem średniej i wyższej kadry menedżerskiej. Od 2010r. działa jako konsultant w zakresie strategii i rozwoju organizacji oraz coach, realizując projekty doradcze dla polskich i międzynarodowych firm, m.in. we współpracy z Fluent Partners oraz Steinbeis IFEM.

Doświadczenie biznesowe łączy z zaangażowaniem w obszarze non-profit.
W 2010r. zarządzał Fundacją Hospicyjną w Gdańsku na czas transformacji, a następnie pełnił funkcję Prezesa Zarządu Fundacji Lubię Pomagać. Współpracował również z Fundacją Integracja.

Jest absolwentem Wydziału Teologii Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie (obecnie UKSW). W latach 1990-1996 studiował Psychologię i Pedagogikę na Uniwersytecie w Monachium. W 2003r. ukończył studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej, a w 2012r. studia podyplomowe w zakresie biznesu społecznie odpowiedzialnego (CSR) na Akademii Leona Koźmińskiego. W latach 2016-2017 zgłębiał swoje zainteresowanie psychologią w Akademii Psychologii Zorientowanej na Proces. Brał również udział w licznych warsztatach rozwoju osobistego.

Interesuje się sztuką w wielu wymiarach, aktywnie tańcem i teatrem improwizacyjnym. Jest pasjonatem dobrej kuchni i wina. Odpoczywa w kontakcie z naturą.