Jolanta Szymańska

  Przewodnicząca Rady Fundacji

  Partner i współzałożycielka agencji Public Relations Media Connect. Doświadczony konsultant biznesowy. Od 1995 r. jest związana z branżą public relations i mediami. Specjalizuje się w zakresie strategii komunikacji korporacyjnej i produktowej, komunikacji wewnętrznej oraz w doradztwie wizerunkowym dla instytucji, firm i osób. Z wykształcenia jest politologiem i dziennikarzem.

    Arkadiusz Chmurzyński

      Katarzyna Grysińska

      Związana z rynkiem ubezpieczeniowym od 20 lat. Obecnie w PZU SA. Pracę w branży ubezpieczeniowej rozpoczęła w 1995 roku od prowadzenia własnej agencji ubezpieczeniowej. Następnie pracowała w towarzystwie Ubezpieczeniowym Europa SA jako Dyrektor Przedstawicielstwa w Warszawie. Od 2001 przez kolejne 12 lat była związana pośrednictwem ubezpieczeniowym jako Wiceprezes Zarządu Domu Brokerskiego Progres SA oraz Dyrektor Zarządzający w Aon Polska. Następnie Wiceprezes Zarządu Keratronik Safety Sp. z o.o. zajmującej się opracowywaniem i wdrażaniem kompleksowych rozwiązań w oparciu o technologię GPS i GSM. Odpowiedzialna za synergię technologii z ubezpieczeniami oraz rozwój biznesu. W latach 2013/2014 Dyrektor Departamentu Sprzedaży Brokerskiej w InterRisk TU SA Vienna Insurance Group.

        Danuta Grzejda

        Socjolog

          Franciszek Kubiczek

          Dr nauk ekonomicznych (Uniwersytet Warszawski), profesor nadzwyczajny ALMAMER Szkoły Wyższej, dziekan Wydziału Ekonomicznego, wykładowca statystyki społeczno-ekonomicznej i demografii. Przewodniczący Rady Statystyki przy Prezesie  Rady Ministrów (3. kadencja), członek Naukowej Rady Statystycznej GUS (2. kadencja). Były: Prezes Głównego Urzędu Statystycznego, wiceprezes  Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA SA, Towarzystwa Ubezpieczeń Compensa SA, Europejskiego Funduszu Hipotecznego SA. Przewodniczący (od 1989 r.) Zespołu Redakcyjnego serii wydawniczej „Historia Polski w Liczbach” w GUS.

            Wojciech Połeć

            Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, doktor nauk ekonomicznych, doradca Zarządu PKO BP BANKOWY Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego S.A. Były wiceprezes Zarządu PKO BP BANKOWY PTE S.A., członek Zarządu Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego Ergo Hestia S.A., wicedyrektor Biura Inwestycji Kapitałowych w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji „Warta” S.A., dyrektor oddziału Powszechnego Banku Budowlanego Invest Bank S.A., dyrektor Departamentu Finansów Gospodarki Narodowej w Ministerstwie Finansów, adiunkt w Instytucie Planowania i w Instytucie Gospodarki Narodowej.

              Maciej Ślusarek

              Adwokat, wspólnik kancelarii „Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy” w Warszawie, kieruje Departamentem Własności Intelektualnej i Nowych Technologii, specjalizuje się w prawie własności intelektualnej i prawie konkurencji, prowadzi spory sądowe w zakresie prawa konkurencji, własności intelektualnej i ochrony dobrego imienia.